Par mums

Studija ir mūsu sapnis par skaistumu, krāsām, prieku, mīlestību, svētkiem - par visu to, kas ikdienu padara ar sajūtām piepildītāku. Mēs sniedzam prieku Jums, Jūs sniedzat prieku saviem mīļajiem, draugiem, kolēģiem vai vienkārši iepriecināt ar smaidu kādu pretim nācēju. Un viņi turpina sniegt prieku tālāk, līdz tas atgriežas pie katra no mums. Mēs visi kļūstam laimīgāki vai vismaz smaidīgāki!

Studija piedāvā radīt vidi ap sevi estētiskāku un skaistāku. Mēs cenšamies radīt svētku sajūtas gan ikdienā, gan īpašos dzīves mirkļos. Lai tie paliktu atmiņā ar jaukām dāvanām, skaistiem noformējumiem un dekoriem, kas rada prieku un laimes sajūtu. Studijas mērķis ir radīt cilvēkos noskaņu un ļaut apstāties no dzīves skrējiena vismaz tajos dzīves brīžos, kas katram ir īpaši un izbaudīt radītās sajūtas. Šie īpašie svētku mirkļi var būt kā maza, burvīga dāvaniņa vai vakariņas divatā, tā lielas dāvanas vai vērienīgas svinības, kā mazs dekors uz galda, tā lielu telpu noformējums. Studija ir satikšanās vieta noskaņas baudītājiem ar noskaņas radītājiem, kur tiek uzklausītas vēlmes un rasta tā vienīgā, īpašā pieeja, pēc kuras katrs tiecas.

Dažkārt pietiek tikai ar skaistu noformējumu un pāris stundām to izbaudīt, lai mirkļi piepildītu sajūtas un tās iespiestos atmiņā, padarot dzīvi bagātāku. Studija ir radīta, lai mūsdienu steidzīgajā dzīves ritmā, ikviens varētu pasūtīt sev svarīgo dzīves mirkļu ietērpšanu īpašās sajūtās. Mēs parūpēsimies, lai romantisks vakars būtu īpaši noformētā gaisotnē, bērnu ballīte tiktu ietērpta jautrās krāsās, lielas svinības papildinātu skaisti dekori, radot atbilstošu gaisotni, bet sērās cilvēku sirdis veldzētos skaistos ziedu noformējumos, kas sniegtu kaut nelielu mierinājumu.

Viens no mūsu iedvesmas avotiem ir arī modes un stila pārzinātāja un pasākumu rīkotāja Gundega Skudriņa, kura pauž: „Dzīves mirklis, kas dots atelpai no aizspriedumiem, dzirkstošs, iedvesmojošs un patiess, - tas ir Dieva piešķirts atvaļinājums. Tamdēļ tas ar godu jānosvin. Svētki – tas ir brīdis, kurā satiekas cilvēks un brīnums. Atverot sirdi un ļaujot vaļu fantāzijai, mēs paveram vārtus bezgalībai, priekam un pozitīvām emocijām.”

Mēs gaidīsim ikvienu, kurš vēlas padarīt īpašus savus dzīves mirkļus un iepriecināt savus mīļos un tuvos cilvēkus, draugus un paziņas. Studijā ikviens tiek laipni sagaidīts un pie tējas tases izrunāsim visas Jūsu vēlmes, lai rastu tieši Jūsu sajūtām atbilstošu gaisotni svarīgajos dzīves notikumos vai tieši otrādi tāpat vien – ikdienai par godu. 


Mīļi gaidām Mūsmājās!
Zane un Dace